foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W środowe popołudnie - 18 grudnia - w sali przedszkolaków, czuć było świąteczną atmosferę. A to za sprawą wigilijnego spotkania z rodzicami. Małe Biedroneczki zaprezentowały krótki występ dla swoich bliskich. Nie zabrakło śpiewu kolęd, składania życzeń oraz dzielenia się opłatkiem. Nie od dziś wiadomo, że Gwiazdor przychodzi tylko do grzecznych dzieci, a wyłącznie takie przychodzą do naszego przedszkola, więc Święty pofatygował się do nich osobiście. Na zakończenie wszyscy zasiedli przy wspólnym stole. Z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia przedszkolaki z GRUPY BIEDRONKI wraz wychowawcą, życzą wszystkim zdrowych, spokojnych oraz magicznych dni, spędzonych wśród najbliższych

Notatka i zdjęcia nadesłane przez Elwirę Wiśniewską   

Jedną z piękniejszych tradycji  naszej szkoły są wigilie klasowe organizowane w ostatnim dniu nauki tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy I wraz z wychowawcą na tę uroczystość zaprosili swoich rodziców. W przedświąteczny klimat wprowadził już wszystkich Koncert Bożonarodzeniowy, po którym wraz z naszymi gośćmi Pierwszaki udały się do sali. Dla rodziców przedstawiły program artystyczny pt "Zwyczaje i tradycje świąteczne". Nie obyło się bez dzielenia opłatkiem, życzeń  i oczywiście odwiedzin gwiazdora. Dzieci otrzymały upragnione prezenty, a rodzice wykonane przez swoje pociechy stroiki. Wszyscy poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia!

Notatka: Hanna Krause, zdjęcia: Angelika Drop i Monika Kwiatkowska