foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Klasowe Rady Rodziców w roku 2018/19

Oddział 3-4-5 latki                                                     Oddział  6 latki

Przewodniczący - Ewa Madalińska                                Przewodniczący - Monika Kwiatkowska

Sekretarz - Marlena Górzyńska                                    Sekretarz  - Marlena Wyka

Skarbnik - Paulina Balicka                                           Skarbnik - Angelika Drop                       

Klasa I                                                                          Klasa II

Przewodniczący - Agnieszka Kowalczyk                      Przewodniczący - Daria Słomkowska

Sekretarz  - Anna Wróblewska                                     Sekretarz  - Ewa Umińska

Skarbnik – Monika Wolska                                           Skarbnik – Paulina Łanino 

Klasa III                                                                        Klasa IV

Przewodniczący - Elżbieta Kowalczyk                         Przewodniczący - Natalia Malcherek

Sekretarz  -     Wioletta Cięgotura                                Sekretarz - Justyna Kaczmarek  

Skarbnik -   Kamila Smolińska                                     Skarbnik - Marta Sulska

Klasa V                                                                        Klasa VI                                                              

Przewodniczący - Ewa Umińska                                  Przewodniczący - Kamila Suszek

Sekretarz  -  Kamila Czajkowska                                  Sekretarz - Honorata Łożyńska

Skarbnik -  Aneta Siemianowska                                  Skarbnik - Aleksandra Wielgórka

Klasa VI                                                                     Klasa VIII                                                                    

Przewodniczący - Kamila Piechocka-Koszucka          Przewodniczący - Danuta Szałkowska

Sekretarz  - Anna Lewandowska                                Sekretarz - Katarzyna Kończal

Skarbnik - Anna Rafińska                                           Skarbnik - Żaneta Szmyt 

 

Rada Rodziców (szkolna):

Przewodnicząca: Natalia Malcherek

Sekretarz: Daria Słomkowska

Skarbnik: Kamila Suszek

Komisja rewizyjna: